Adrian Veștea, premierul desemnat, anunță că se întâlnește cu George Simion

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Adrian Veștea, premierul desemnat, anunță că se întâlnește cu George Simion

Adrian Veștea, candidat la funcția de prim-ministru, a anunțat luni după-amiază că se va întâlni cu liderul AUR, George Simion, „înțelegând responsabilitatea care îmi revine pentru a pune capăt haosului politic”. Citește și: Simion l-a chemat pe Veștea la sediul AUR să-i facă pantofii. Cine-și va tăia o mână în această seară? „Sunt un om […]

Articolul Adrian Veștea, premierul desemnat, anunță că se întâlnește cu George Simion apare prima dată în Observatorul Prahovean.

Știri din Ploiești & Prahova

Citeste la sursa