Adrian Veștea acceptă întâlnirea cu George Simion. Premierul desemnat va negocia la sediul AUR. „Îmi asum un dialog deschis”
Adrian Veștea a anunțat că acceptă întâlnirea cu George Simion și va merge la sediul AUR pentru negocieri. Premierul desemnat susține că dialogul cu toate partidele este esențial pentru depășirea crizei politice.
Jurnalul