Sibiul pe podiumul oncologiei românești: Premiul I pentru un tânăr medic

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Sibiul pe podiumul oncologiei românești: Premiul I pentru un tânăr medic

Dr. Rafaela Maria Coca, medic în cadrul Spitalului Clinic Județean de Urgență Sibiu, a obținut Premiul I la secțiunea Case Report în cadrul Forumului Național al Tinerilor Oncologi, organizat de Societatea Națională a Oncologilor Medicali din România. Lucrarea premiată – „Challenging the Stage IV Paradigm: Durable Disease Control in OligometastaticRead More
Stiri din judetul Sibiu

Citeste la sursa