Handbalistele și staff-ul tehnic de la Gloria Bistrița, cetățeni de onoare ai județului
Consiliul Județean Bistrița-Năsăud dezbate, în ședința ordinară de joi, 25 iunie, un număr de 32 de proiecte de hotărâre ce vizează acordarea titlului de „Cetăţean de Onoare al Judeţului Bistriţa-Năsăud” pentru jucătoarele și membrii staff-ului tehnic ai echipei de handbal feminin Gloria Bistrița. Inițiativa autorităților județene vine ca urmare a rezultatelor sportive înregistrate de clubul […]
Articolul Handbalistele și staff-ul tehnic de la Gloria Bistrița, cetățeni de onoare ai județului apare prima dată în Stiri Bistrita – Ziare Bistrita – Gazeta de Bistrita -Stiri online.