Canicula pune stăpânire pe România. ANM anunță temperaturi de până la 39 de grade și avertizează că valul de căldură va continua până în iulie

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Canicula pune stăpânire pe România. ANM anunță temperaturi de până la 39 de grade și avertizează că valul de căldură va continua până în iulie

Administrația Națională de Meteorologie (ANM) a emis, joi, o informare meteorologică și avertizări Cod galben și Cod portocaliu de caniculă, valabile în următoarele zile.
Știri de ultimă oră și cele mai noi știri pe surse – Știri online

Citeste la sursa