Promoția de 50 de lei din Portul Tomis, reclamată de o clientă: „La ora 12 mi-au spus că nu mai au meniul. S-a terminat hamsia”

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Promoția de 50 de lei din Portul Tomis, reclamată de o clientă: „La ora 12 mi-au spus că nu mai au meniul. S-a terminat hamsia”

Promoția „Săptămâna Dobrogeană în Portul Tomis”, prezentată ca o invitație la descoperirea bucătăriei locale la preț fix, a stârnit deja primele nemulțumiri. O clientă care a mers miercuri în Portul Tomis susține că, deși oferta era promovată pentru perioada 22–28 iunie 2026, la ora 12.00 nu a mai putut comanda […]

Articolul Promoția de 50 de lei din Portul Tomis, reclamată de o clientă: „La ora 12 mi-au spus că nu mai au meniul. S-a terminat hamsia” a aparut prima oara pe Constanța 100%.

Știri, analize și investigații

Citeste la sursa