Amenzi de aproape 150.000 de lei pentru piețarii din Timișoara. Neregulile constatate de polițiștii locali
Polițiștii locali au dat amenzi în valoare totală de 144.513 lei în ultimele trei luni pentru neregulile constatate în piețele agro-alimentare din Timișoara. Printre acestea se numără vânzarea de carne în condiții improprii, lipsa casei de marcat ori a curățeniei, dar și un scandal între doi frați din județul Hunedoara, care s-a lăsat și cu […]
Articolul Amenzi de aproape 150.000 de lei pentru piețarii din Timișoara. Neregulile constatate de polițiștii locali a aparut prima oara pe PRESSALERT.ro.
Stiri, informatii, comentarii