Mai mulți șoferi băuți sau fără permis au fost depistați de polițiști pe drumurile din județul Neamț
Mai multe infracțiuni rutiere au fost constatate de polițiștii nemțeni în perioada 20-21 iunie, în urma controalelor desfășurate pe drumurile din județ. Cazurile vizează conducerea sub influența alcoolului, conducerea fără permis, falsul privind identitatea și încredințarea unui autovehicul unei persoane fără drept de a conduce. Primul caz a fost înregistrat în municipiul Piatra-Neamț. În jurul […]
Post-ul Mai mulți șoferi băuți sau fără permis au fost depistați de polițiști pe drumurile din județul Neamț apare prima dată în Stiri-Neamt.ro.
Stiri si informatii din judetul Neamt – Ziar online