CSM Oradea își securizează doi jucători de bază și se desparte de un veteran al echipei de polo

Distribuie: FacebookXWhatsApp

CSM Oradea își securizează doi jucători de bază și se desparte de un veteran al echipei de polo

CSM Oradea continuă restructurarea și consolidarea lotului de polo pentru sezonul viitor, anunțând atât prelungiri importante de contracte, cât și o despărțire de un jucător cu experiență. Clubul orădean a…
Știri din Oradea și județul Bihor

Citeste la sursa