Un craiovean de 60 de ani s-a împuşcat cu arma de vânătoare pe care o deţinea legal – ReporterIS

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Un craiovean de 60 de ani s-a împuşcat cu arma de vânătoare pe care o deţinea legal – ReporterIS

Poliţiştii din Dolj fac cercetări, după ce un bărbat de 60 de ani s-a împuşcat cu arma de vânătoare pe care o deţinea legal, fapta petrecându-se în beciul casei.
Ziar de anchete si investigatii in exclusivitate din Iasi

Citeste la sursa