Constructorul Primăriei Iași a intrat pe pierdere pentru prima dată în ultimii aproape 15 ani
Citadin, firmă de construcții de sub autoritatea Primăriei Iași, a avut o pierdere financiară de peste 3,2 milioane de lei în anul 2025. Anterior, în perioada 2011 – 2024, constructorul a înregistrat profit în fiecare an, cu un record de 2,9 milioane de lei în 2022. În același timp, și cifra de afaceri a companiei […]
The post Constructorul Primăriei Iași a intrat pe pierdere pentru prima dată în ultimii aproape 15 ani appeared first on Apix.ro.
Știrile Apix.ro