Cadrele medicale din Sălaj au pornit la drum – străbat 1.100 de kilometri pentru a protesta: „colegii pleacă din sistem din cauza epuizării”
Cadrele medicale din Sălaj, reprezentanți ai Sindicatului Sanitas anunță că au pornit la drum și vor străbate o distanță de aproximativ 1.100 de kilometri până la București (dus-întors) pentru a-și cere drepturile. Principala nemulțumire e legată de faptul că negocierile…
Articolul Cadrele medicale din Sălaj au pornit la drum – străbat 1.100 de kilometri pentru a protesta: „colegii pleacă din sistem din cauza epuizării” apare prima dată în Salajul liber.
Stiri locale din Salaj