Au vândut promovarea în Liga 3 cu 12.000 de euro! Jucătorii demască blatul pus la cale de conducere: „De unde le dăm banii înapoi?”. Audio Exclusiv

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Au vândut promovarea în Liga 3 cu 12.000 de euro! Jucătorii demască blatul pus la cale de conducere: „De unde le dăm banii înapoi?”. Audio Exclusiv

Acuzații extraordinar de grave după unul din barajele de promovare în Liga 3. Paradoxal, fotbaliștii de la echipa care a câștigat acuză conducerea că ar fi primit 12.000 de euro pentru a se da la o parte
News, Sport si Opinii. Stirile zilei. Adevarul curat si atat.

Citeste la sursa