Ministerul de Externe al Rusiei amenință România după ce Emil Boc a interzis gimnastele ruse la Cluj: “Vor exista consecințe!”

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Ministerul de Externe al Rusiei amenință România după ce Emil Boc a interzis gimnastele ruse la Cluj: “Vor exista consecințe!”

Tensiunile dintre Rusia și România cresc după scandalul de la Cupa Mondială de gimnastică ritmică de la Cluj. Amenințările lansate de Ministerul de Externe de la Moscova după decizia lui Emil Boc
News, Sport si Opinii. Stirile zilei. Adevarul curat si atat.

Citeste la sursa