Fostul ministru Alexandru Rogobete, apel emoțional către Ilie Bolojan: „Să mergem împreună în spitale”

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Fostul ministru Alexandru Rogobete, apel emoțional către Ilie Bolojan: „Să mergem împreună în spitale”

Fostul ministru al Sănătății, Alexandru Rogobete, îl invită pe Ilie Bolojan să viziteze împreună secțiile de oncologie și să vadă realitatea din spitale, departe de calculele politice.
Aici sunt stiri din Brasov

Citeste la sursa