A evadat din arestul la domiciliu, dar a fost prins de doi jandarmi aflați în timpul liber

Distribuie: FacebookXWhatsApp

A evadat din arestul la domiciliu, dar a fost prins de doi jandarmi aflați în timpul liber

În această după-amiază, în jurul orei 13:00, vigilența a doi jandarmi din cadrul Inspectoratului de Jandarmi Județean „Ștefan cel Mare” Bacău a condus la prinderea unei persoane care se sustrăgea măsurii arestului la domiciliu. Deși se aflau în timpul liber într-un centru comercial din municipiul Bacău, cei doi jandarmi au observat o persoană al cărei […]

Articolul A evadat din arestul la domiciliu, dar a fost prins de doi jandarmi aflați în timpul liber a fost publicat in Ziarul de Bacău.

Citeste la sursa