Tomac, despre relația președinte-premier: Ar fi funcționat mult mai bine dacă comunicarea ar fi fost mult mai strânsă

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Tomac, despre relația președinte-premier: Ar fi funcționat mult mai bine dacă comunicarea ar fi fost mult mai strânsă

Consilierul prezidențial Eugen Tomac a spus sâmbătă că relația dintre președintele Nicușor Dan și premierul Ilie Bolojan ar fi fost mai bună dacă și comunicarea ar fi fost mai strânsă.
Știri de ultimă oră și cele mai noi știri pe surse – Știri online

Citeste la sursa