Tomac sugerează că întâlnirea lui Veștea cu AUR a fost o greșeală de imagine: „Era mai potrivit să nu aibă loc”

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Tomac sugerează că întâlnirea lui Veștea cu AUR a fost o greșeală de imagine: „Era mai potrivit să nu aibă loc”

Eugen Tomac a declarat că întâlnirea dintre Adrian Veștea și reprezentanții AUR a fost o greșeală de imagine și a subliniat, în cadrul emisiunii „În fața ta” de la Digi24, că el a exclus din start orice dialog cu formațiunea condusă de George Simion, despre care a afirmat că „joacă fără reguli”.
Digi24

Citeste la sursa