Incendiu în Aradul Nou: au vrut să facă țuică, dar au dat foc la casa vecinilor

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Incendiu în Aradul Nou: au vrut să facă țuică, dar au dat foc la casa vecinilor

Incendiu în Aradul Nou: au vrut să facă țuică, dar au dat foc la casa vecinilor

Au vrut să facă țuică, dar au dat foc la casa vecinilor. S-a întâmplat în această dimineață în cartierul Aradul Nou, pe strada Semenicului. „În această dimineață, în jurul orei 07:00, pompierii militari arădeni au fost solicitați să intervină pentru stingerea unui incendiu izbucnit la o anexă gospodărească, în municipiul Arad, pe strada Semenicului. Pentru […]

Știri de ultimă oră

Citeste la sursa