Fostul ministru al Energiei Bogdan Ivan, despre accidentul auto în care a fost implicat: Eu am fost de vină, putea să fie o tragedie

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Fostul ministru al Energiei Bogdan Ivan, despre accidentul auto în care a fost implicat: Eu am fost de vină, putea să fie o tragedie

Deputatul PSD Bogdan Ivan, fost ministru al Energiei, a declarat sâmbătă că a fost implicat zilele trecute într-un accident rutier în Bistriţa, care s-a produs din vina lui.
Digi24

Citeste la sursa