ULTIMA ORĂ Un șofer de 70 de ani a intrat cu mașina într-un cap de pod, la Vizantea

Distribuie: FacebookXWhatsApp

ULTIMA ORĂ Un șofer de 70 de ani a intrat cu mașina într-un cap de pod, la Vizantea

Jurnal de Vrancea – Stiri din Vrancea si Focsani:

Accidentul s-a produs în această dimineață, în jurul orei 10.45, pe drumul județean 205E, în comuna Vizantea-Livezi. Potrivit poliției vrâncene, un șofer de 74 de ani a pierdut controlul volanului, din motive încă necunoscute, și a intrat într-un cap de pod. În urma impactului o pasageră de 80 de ani a fost rănită și transportată […]

Articolul <span class=”sweb-cuv-evd” style=”background-color:#ff0000;color:#fffFFF”>ULTIMA ORĂ</span> Un șofer de 70 de ani a intrat cu mașina într-un cap de pod, la Vizantea apare prima dată în Jurnal de Vrancea – Stiri din Vrancea si Focsani.

Știri din Vrancea și Focșani

Citeste la sursa