Trei bărbați condamnați au fost duși la Penitenciarul Poarta Albă. Unul avea mandat pentru tentativă de omor

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Trei bărbați condamnați au fost duși la Penitenciarul Poarta Albă. Unul avea mandat pentru tentativă de omor

Trei bărbați condamnați la închisoare au fost identificați de polițiștii constănțeni și încarcerați în Penitenciarul Poarta Albă, potrivit buletinului de presă transmis de IPJ Constanța. Mandate puse în aplicare de polițiști La data de 25 iunie, polițiștii din cadrul Unității Teritoriale de Căutare Persoane Dispărute sau Urmărite au depistat un […]

Articolul Trei bărbați condamnați au fost duși la Penitenciarul Poarta Albă. Unul avea mandat pentru tentativă de omor a aparut prima oara pe Constanța 100%.

Știri, analize și investigații

Citeste la sursa