Fostul ministru al Culturii a venit la Hobița

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Fostul ministru al Culturii a venit la Hobița

Fostul ministru al Culturii a ajuns, vineri, la Hobița, la Festivalul RomânIA Autentică. Andras Demeter a fost, de altfel, primul ministru de la Cultură care a sprijinit autoritățile din Peștișani să organizeze festivalul în Anul Brâncuși.    „Hobi…
Ultimele articole de pe pandurul.ro

Citeste la sursa