Stațiune de pe litoral românesc, luată cu asalt de turiști: „Nu ne aşteptam chiar la atât de multă lume”
Pe măsură ce înaintăm tot mai mult în vară, nenumărați români vor începe să se îndrepte către litoral. Plajele deja sunt pline de turiști, iar numai în Mamaia, Eforie şi Năvodari, hotelierii așteaptă undeva în jur de de turiști. Tot mai mulți turiști se vor îndrepta către litoral în perioada următoare, pe măsură ce ne apropiem de începutul lunii iulie. În stațiunile de la malul mării deja au ajuns nenumărați turiști, iar undeva în jur de de oameni sunt așteptați să ajungă în zilele următoare la Mamaia, Eforie şi Năvodari. La Eforie Nord, plajele deja sunt pline de turiști, iar șezlongurile s-au
Stiri Prahova, Stiri Ploiesti, Tu alegi