Cât vor avea de plătit proprietarii caselor din Subcetate pentru terenuri

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Cât vor avea de plătit proprietarii caselor din Subcetate pentru terenuri

Primăria Bistrița scoate la vânzare terenurile din zona Subcetate care au fost concesionate în urmă cu mai bine de două decenii pentru construirea de locuințe. Proiectul de hotărâre urmează să fie dezbătut de Consiliul Local în ședința de luna aceasta și stabilește un preț de 72 de euro/mp, la care se adaugă TVA, acolo unde […]
Știri din Bistrița

Citeste la sursa