Dan Popescu, directorul Salvamont Sibiu, a primit Placheta de Onoare a Ministerului Afacerilor Interne. „Fiecare intervenție reușită este rezultatul profesionalismului, pregătirii și dedicării salvatorilor montani” – Știri Sibiu

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Dan Popescu, directorul Salvamont Sibiu, a primit Placheta de Onoare a Ministerului Afacerilor Interne. „Fiecare intervenție reușită este rezultatul profesionalismului, pregătirii și dedicării salvatorilor montani” – Știri Sibiu

Directorul Serviciului Public Județean Salvamont Sibiu, Dan Popescu, a primit Placheta de Onoare a Ministerului Afacerilor Interne în semn de apreciere pentru merite deosebite și pentru modul exemplar de îndeplinire a misiunilor încredințate. Distincția a fost primită cu prilejul Zilei Drapelului Național al României. „Această distincție reprezintă, înainte de toate, o recunoaștere a muncii întregii…

Articolul Dan Popescu, directorul Salvamont Sibiu, a primit Placheta de Onoare a Ministerului Afacerilor Interne. „Fiecare intervenție reușită este rezultatul profesionalismului, pregătirii și dedicării salvatorilor montani” apare prima dată în Știri Sibiu.

Citeste la sursa