Reacția lui George Simion după blocajul de la Cotroceni: „AUR la guvernare. E singura soluție” 

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Reacția lui George Simion după blocajul de la Cotroceni: „AUR la guvernare. E singura soluție” 

Liderul AUR, George Simion, a reacționat vineri, după ce consultările de la Palatul Cotroceni privind formarea noului guvern s-au încheiat fără un acord între partide. Simion a scris pe rețelele sociale că singura soluție este intrarea AUR la guvernare și, în caz contrar, suspendarea președintelui Nicușor Dan. „AUR la guvernare! E singura soluție! Dacă nu …
Știri Non Stop. Citește doar ceea ce merită.

Citeste la sursa