Bărbat reținut după ce a distrus echipamentul de monitorizare electronică – Gorj Express
Un bărbat de 54 de ani, din municipiul Târgu Jiu, a fost reținut pentru 24 de ore de polițiștii gorjeni, după ce ar fi distrus, în mod intenționat, echipamentul de monitorizare electronică pe care era obligat să îl poarte în cadrul măsurii controlului judiciar. Potrivit Inspectoratului de Poliție Județean Gorj, incidentul s-a produs în data […]
Articolul Bărbat reținut după ce a distrus echipamentul de monitorizare electronică apare prima dată în Gorj Express.
Stiri – Anchete – Cancan