În luna mai, 306 teleormăneni s-au angajat prin intermediul AJOFM

Distribuie: FacebookXWhatsApp

În luna mai, 306 teleormăneni s-au angajat prin intermediul AJOFM

Ca urmare a implementării Programului de Ocupare, în luna mai 2026, un număr de 306 de persoane au fost încadrate în muncă prin intermediul AJOFM Teleorman. Acestea au beneficiat în prealabil de servicii integrate de informare, consiliere și mediere – instrumente esențiale pentru facilitarea accesului la piața muncii – numărul celor angajați de la […]
Stiri Alexandria – Stiri Teleorman – Ziarul Teleormanul , stiri si informatii de ultima ora din judetul Teleorman, Alexandria, Rosiori, Zimnicea, Turnu Magurele

Citeste la sursa