Toma: „A fost aplicată o sancțiune contravențională”
„Niște meșteri au montat azi niște blocatoare permanente”. E reclamația adresată primarului de un locatar de pe str. Soroca împotriva
Articolul Toma: „A fost aplicată o sancțiune contravențională” apare prima dată în Buzoienii.ro.
Știri din Buzău