Motivul pentru care fanii au luat foc la Ecuador – Germania: ”Cum a fost permis așa ceva!?”

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Motivul pentru care fanii au luat foc la Ecuador – Germania: ”Cum a fost permis așa ceva!?”

Meciul Ecuador – Germania se joacă în ultima etapă a Grupei E de la Cupa Mondială, iar fanii au fost nemulțumiți dintr-un motiv inedit. Ce i-a deranjat la duelul de la New York.
News, Sport si Opinii. Stirile zilei. Adevarul curat si atat.

Citeste la sursa