România are trei echipe în Champions League la handbal! Cum arată repartizarea din urnele valorice. Update
Dinamo va juca şi în viitorul sezon din Champions League la handbal masculin. La feminin avem două reprezentante. Începând cu noul sezon va fi o schimbare revoluţionară a sistemului de desfăşurare a meciurilor.
News, Sport si Opinii. Stirile zilei. Adevarul curat si atat.