Nicușor Dan: „O să avem o guvernare minoritară”
Președintele Nicușor Dan a declarat, miercuri seară, la Cluj, că așteaptă vineri ca partidele să vină la discuții cu concluziile negocierilor dintre ele privind constituirea unui guvern minoritar. „Partidele sunt în perioada în care și-au asumat că vin cu condițiile pentru a susține, fără a face parte din guvern, guvernul minoritar. Sper să fie serioși […]
Articolul Nicușor Dan: „O să avem o guvernare minoritară” apare prima dată în Observatorul Prahovean.
Știri din Ploiești & Prahova