DE MIERCURI, 24 IUNIE, REÎNCEP CONCERTELE DE PROMENADĂ ÎN ALEI

Distribuie: FacebookXWhatsApp

DE MIERCURI, 24 IUNIE, REÎNCEP CONCERTELE DE PROMENADĂ ÎN ALEI

Orchestra Valahia anunță reluarea unei tradiții îndrăgite de giurgiuveni: concertele de vară, în foișorul din Parcul Alei. Acestea se vor desfășura în fiecare săptămână (bineînțeles, dacă vremea va fi favorabilă), miercurea, de la ora 19.30, sub genericul ”Muzică pntru o vară de neuitat”. Primul concert al verii este programat miercuri, 24 iunie, iar acțiunile vor […]

Articolul DE MIERCURI, 24 IUNIE, REÎNCEP CONCERTELE DE PROMENADĂ ÎN ALEI apare prima dată în Giurgiu News.

Saptămânal de opinie, informaţie şi analiză

Citeste la sursa