Accident grav cu două TIR-uri: Camioanele au luat foc în urma impactului
Două camioane s-au ciocnit frontal, miercuri, pe DN 2A (E60), în judeţul Ialomiţa, iar în urma impactului ambele autovehicule au luat foc, cei doi şoferi fiind răniţi şi transportaţi la spital, informează Inspectoratul de Poliţie Judeţean (IPJ) Ialomiţa.
Digi24