Argeșul va fi puternic afectat joi. Alertă de ultimă oră

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Argeșul va fi puternic afectat joi. Alertă de ultimă oră

Argeșul se numără printre județele care joi, 25 iunie 2026, între orele 12:00 și 21:00, se vor afla sub cod galben de temperaturi deosebit de ridicate, caniculă și disconfort termic accentuat. Avertizarea, emisă în această dimineață de Administrația Națională de Meteorologie, va afecta cea mai mare parte a țării: Joi, 25 iunie 2026, în Banat, …

Articolul Argeșul va fi puternic afectat joi. Alertă de ultimă oră apare prima dată în pitesti24.ro.

Știri din Pitești și județul Argeș

Citeste la sursa