Fiul lui Ilie Dumitrescu, internat la Spitalul Obregia, după ce a făcut scandal într-un magazin şi s-a certat cu concubina

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Fiul lui Ilie Dumitrescu, internat la Spitalul Obregia, după ce a făcut scandal într-un magazin şi s-a certat cu concubina

Fiul fostului fotbalist Ilie Dumitrescu, cunoscut drept Toto Dumitrescu, a fost internat, marţi seară, la Spitalul Obregia, după ce a făcut scandal într-un magazin din Sectorul 4 şi s-a certat cu concubina.
Ziar de anchete si investigatii in exclusivitate din Iasi

Citeste la sursa