Clubul din România a intrat în insolvență, dar transferă jucători de la Steaua! Exclusiv

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Clubul din România a intrat în insolvență, dar transferă jucători de la Steaua! Exclusiv

Un club din România se află în insolvență, însă continuă să transfere jucători de la echipe importante. Ultimul fotbalist vine de la Steaua București.
News, Sport si Opinii. Stirile zilei. Adevarul curat si atat.

Citeste la sursa