Șofer din Baia Mare depistat cu alcoolemie după ce a lovit un animal sălbatic

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Șofer din Baia Mare depistat cu alcoolemie după ce a lovit un animal sălbatic

Luni, 22 iunie a.c., în jurul orei 05.45, în timp ce se aflau pe D.J. 108A, între localitățile Fărcașa și Gârdani, polițiștii Secției 3 Poliție Rurală Fărcașa au observat în afara părții carosabile un autoturism care prezenta avarii. Polițiștii au identificat conducătorul auto, un bărbat de 56 de ani din municipiul Baia Mare. În urma […]

Source

Știri și informații la zi

Citeste la sursa