Radu Miruță după respingerea Guvernului Veștea: „Astăzi, România a fost tratată ca o miză într-un joc politic”
După respingerea Guvernului Veștea în Parlament, deputatul USR Radu Miruță a transmis că România are nevoie de un Executiv care să continue reformele și parcursul occidental al țării, acuzând PSD că a pus interesele politice înaintea interesului național.
Știri de ultimă oră și cele mai noi știri pe surse – Știri online