Scos din trafic de polițiștii rutieri piteșteni după ce a fost depistat conducând sub influența alcoolului – Jurnalul de Arges

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Scos din trafic de polițiștii rutieri piteșteni după ce a fost depistat conducând sub influența alcoolului – Jurnalul de Arges

În ziua de 22 iunie a.c., polițiștii din cadrul Serviciului Rutier Argeș au depistat un conducător auto, de 53 de ani, din Nucșoara, care conducea un autoturism pe str. Gh Șincai din municipiul Pitești, iar întrucât conducătorul auto emana halenă alcoolică, a fost testat cu aparatul etilotest. În urma testării a rezultat o valoare mai […]

În echipă cu cititorii!

Citeste la sursa