Lovitură dublă într-o singură zi. Tânăr abia eliberat din închisoare, arestat preventiv după ce a golit două mașini în doar câteva ore
Un tânăr în vârstă de 25 de ani, abia eliberat din închisoare, a fost arestat preventiv de magistrații arădeni după ce a fost prins că a jefuit două autoturisme în aceeași zi, profitând de neatenția proprietarilor. Prejudiciul total cauzat se ridică la aproape 7.000 de lei. Procurorii din cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Arad […]
Articolul Lovitură dublă într-o singură zi. Tânăr abia eliberat din închisoare, arestat preventiv după ce a golit două mașini în doar câteva ore a aparut prima oara pe PRESSALERT.ro.