Un bărbat din Fălticeni a ajuns la spital și a primit o amendă uriașă după ce a căzut de pe trotineta electrică

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Un bărbat din Fălticeni a ajuns la spital și a primit o amendă uriașă după ce a căzut de pe trotineta electrică

O plimbare matinală cu trotineta electrică s-a încheiat brusc la spital și cu o gaură serioasă în buget pentru un localnic din municipiul Fălticeni. Bărbatul s-a urcat pe vehiculul cu două roți într-o stare avansată de ebrietate, pierzând controlul direcției și izbindu-se violent de carosabil. Alcoolemie record de peste 1,60 mg/l în aerul expirat Incidentul […]
|News for you| Știri pentru tine!

Citeste la sursa