Șeful ANSVSA le-a „bătut obrazul” directorilor de la DSVSA Arad – ARADON

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Șeful ANSVSA le-a „bătut obrazul” directorilor de la DSVSA Arad – ARADON

Alexandru Bociu a transmis, pe grupurile interne, un mesaj în care îi blamează pe șefii DSVSA Arad, anchetați de DNA.

Citeste la sursa