Trei migranți din Bangladesh, depistați după ce au traversat înot Prutul pentru a intra ilegal în România

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Trei migranți din Bangladesh, depistați după ce au traversat înot Prutul pentru a intra ilegal în România

Poliţiştii de frontieră din cadrul Sectorul Berezeni au depistat trei cetățeni din Bangladesh care au încercat să intre ilegal în România, traversând înot râul Prut. În baza Acordului de Readmisie, aceștia au fost predați autorităților de frontieră din Republica Moldova pentru continuarea cercetărilor.
Ziar de anchete si investigatii in exclusivitate din Iasi

Citeste la sursa