Peste 30 de dispariţii au fost sesizate în Harghita în primele cinci luni ale anului

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Peste 30 de dispariţii au fost sesizate în Harghita în primele cinci luni ale anului

Irimia - Kondor - Raducanu

Poliţiştii din cadrul Inspectoratului de Poliţie Judeţean Harghita au fost sesizaţi, în perioada 1 ianuarie…

The post Peste 30 de dispariţii au fost sesizate în Harghita în primele cinci luni ale anului first appeared on .

singurul jurnal independent editat în limba română din județul Harghita

Citeste la sursa