Incendiu la o fostă grădiniță din Sigmir, aflată într-o stare avansată de degradare

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Incendiu la o fostă grădiniță din Sigmir, aflată într-o stare avansată de degradare

Aseară, un incendiu a cuprins o fostă grădiniță din Sigmir, aflată în administrarea Primăriei Bistrița. Imobilul se afla într-o stare avansată de degradare și, cel mai probabil focul a fost provocat de niște copii care se jucau în clădire. Incendiul a izbucnit, la clădirea dezafectată, aseară, ISU Bistrița intervenind cu trei echipaje de pompieri și […]

The post Incendiu la o fostă grădiniță din Sigmir, aflată într-o stare avansată de degradare appeared first on Bistrițeanul.ro.

Ziar online din Bistrița-Năsăud | Știri locale și reportaje din Bistrița

Citeste la sursa