Ipocrizia „reformiștilor” din PNL și USR: Există „extremiști” de bine și „extremiști” răi

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Ipocrizia „reformiștilor” din PNL și USR: Există „extremiști” de bine și „extremiști” răi

Teoria luptei împotriva traseismului, bătută de realitate. Grupul liberal din Parlament, plin cu aleși pe listele AUR, SOS și POT
Jurnalul

Citeste la sursa