Manfred Weber îl felicită pe Ilie Bolojan după realegerea la șefia PNL: „România are nevoie de un PNL puternic”

Distribuie: FacebookXWhatsApp

Manfred Weber îl felicită pe Ilie Bolojan după realegerea la șefia PNL: „România are nevoie de un PNL puternic”

Preşedintele PPE, Manfred Weber, a transmis, duminică seară, un mesaj în care l-a felicitat pe Ilie Bolojan pentru realegerea în fruntea PNL.
Ziar de anchete si investigatii in exclusivitate din Iasi

Citeste la sursa